Duratech LED-spot Vision Allegro DVA170-WH Koel wit licht
- LED-spot
- Diameter: 170 mm
- Fabrikant: DVA170-WH Duratech
- Code: DVA170-WH
- Verlichting: Koel wit licht 5500 lumen
- Vermogen: 50 W
- Spanning: 12 V AC