Duratech LED-spot Vision Allegro DVA100-WH Koel wit licht
- LED-spot
- Diameter: 100 mm
- Fabrikant: DVA100-WH Duratech
- Code: DVA100-WH
- Verlichting: Koel wit licht 2600 lumen
- Vermogen: 25 W
- Spanning: 12 V AC