LED spotlight Duratech Vision Allegro DVA170-WH Cool white light
- LED spotlight
- Diameter: 170 mm
- Manufacturer: DVA170-WH Duratech
- Code: DVA170-WH
- Illumination: Cool white light 5500 lumens
- Power: 50 W
- Voltage: 12 V AC