Duratech LED-spot Vision Allegro DVA100-RGBW RGB-licht
- LED-spot
- Diameter: 100 mm
- Fabrikant: DVA100-RGBW Duratech
- Code: DVA100-RGBW
- Verlichting: 1900 lumen RGB licht
- Vermogen: 25 W
- Spanning: 12 V AC