Duratech Spot LED Vision Allegro DVA100-RGBW Lumière RVB
- Spot LED
- Diamètre : 100 mm
- Fabricant : DVA100-RGBW Duratech
- Code : DVA100-RGBW
- Éclairage : 1900 lumens lumière RGB
- Puissance : 25 W
- Tension : 12 V AC