LED Spotlight Duratech Vision Allegro DVA100-RGBW RGB Light
- LED spotlight
- Diameter: 100 mm
- Manufacturer: DVA100-RGBW Duratech
- Code: DVA100-RGBW
- Illumination: RGB light 1900 lumens
- Power: 25 W
- Voltage: 12 V AC