Duratech LED-spot Vision Allegro DVA100-WW Warm Wit Licht
- LED-spot
- Diameter: 100 mm
- Fabrikant: DVA100-WW Duratech
- Code: DVA100-WW
- Verlichting: 2600 lumen warm wit licht
- Vermogen: 25 W
- Spanning: 12 V AC