Duratech LED-spot Vision Allegro DVA170-WW Warm Wit Licht
- LED-spot
- Diameter: 170 mm
- Fabrikant: DVA170-WW Duratech
- Code: DVA170-WW
- Verlichting: 5500 lumen warm wit licht
- Vermogen: 50 W
- Spanning: 12 V AC