LED spotlight Duratech Vision Allegro DVA100-WW Warm white light
- LED spotlight
- Diameter: 100 mm
- Manufacturer: Duratech
- Code: DVA100-WW
- Illumination: Warm white light 2600 lumens
- Power: 25 W
- Voltage: 12 V AC