Duratech LED-spot Vision Pro DVP-170-RGBW
- LED-spot
- Diameter: 170 mm
- Fabrikant: DVP-170-RGBW Duratech
- Code: DVP-170-RGBW
- Verlichting: 7000 lumen RGB licht
- Vermogen: 115 W
- Spanning: 12 V AC