Duratech Spot LED Vision Pro DVP-170-RGBW
- Spot LED
- Diamètre : 170 mm
- Fabricant : DVP-170-RGBW Duratech
- Code : DVP-170-RGBW
- Éclairage : 7000 lumens RGB
- Puissance : 115 W
- Tension : 12 V AC