LED Spotlight Duratech Vision Pro DVP-170-RGBW
- LED spotlight
- Diameter: 170 mm
- Manufacturer: DVP-170-RGBW Duratech
- Code: DVP-170-RGBW
- Illumination: RGB light of 7000 lumens
- Power: 115 W
- Voltage: 12 V AC