Duratech LED-spot Vision Allegro DVA170-RGBW RGB-licht
- LED-spot
- Diameter: 170 mm
- Fabrikant: DVA170-RGBW Duratech
- Code: DVA170-RGBW
- Verlichting: 3800 lumen RGB licht
- Vermogen: 50 W
- Spanning: 12 V AC