LED Spotlight Duratech Vision Allegro DVA170-RGBW RGB Light
- LED spotlight
- Diameter: 170 mm
- Manufacturer: DVA170-RGBW Duratech
- Code: DVA170-RGBW
- Illumination: RGB light 3800 lumens
- Power: 50 W
- Voltage: 12 V AC