LED spotlight Duratech Vision Allegro DVA100-WH Cool white light
- LED spotlight
- Diameter: 100 mm
- Manufacturer: Duratech
- Code: DVA100-WH
- Illumination: Cold white light 2600 lumens
- Power: 25 W
- Voltage: 12 V AC