Duratech LED-spot Vision Allegro DVA050-RGBW RGB-licht
- LED-spot
- Diameter: 50 mm
- Fabrikant: DVA050-RGBW Duratech
- Code: DVA050-RGBW
- Verlichting: 650 lumen RGB licht
- Vermogen: 10 W
- Spanning: 12 V AC