Duratech Spot LED Vision Allegro DVA050-RGBW Lumière RVB
- Spot LED
- Diamètre : 50 mm
- Fabricant : DVA050-RGBW Duratech
- Code : DVA050-RGBW
- Éclairage : 650 lumens RGB
- Puissance : 10 W
- Tension : 12 V AC