LED Spotlight Duratech Vision Allegro DVA050-RGBW RGB Light
- LED spotlight
- Diameter: 50 mm
- Manufacturer: Duratech
- Code: DVA050-RGBW
- Illumination: RGB light 650 lumens
- Power: 10 W
- Voltage: 12 V AC