Duratech LED-spot Vision Allegro DVA050-WH Koel wit licht
- LED-spot
- Diameter: 50 mm
- Fabrikant: DVA050-WH Duratech
- Code: DVA050-WH
- Verlichting: 800 lumen koel wit licht
- Vermogen: 8,5 W
- Spanning: 12 V AC