LED spotlight Duratech Vision Allegro DVA050-WH Cool white light
- LED spotlight
- Diameter: 50 mm
- Manufacturer: DVA050-WH Duratech
- Code: DVA050-WH
- Illumination: 800 lumens cool white light
- Power: 8,5 W
- Voltage: 12 V AC