Duratech LED-spot Vision Allegro DVA050-WW Warm Wit Licht
ref: 04PRLEDVA050WW sku: DVA050-WW
  • LED-spot
  • Diameter: 50 mm
  • Fabrikant: DVA050-WW Duratech
  • Code: DVA050-WW
  • Verlichting: Warm wit licht 800 lumen
  • Vermogen: 8,5 W
  • Spanning: 12 V AC
  • Inclusief 2 meter 2-draads kabel en installatiekit
  • Afwerking nodig: - Wit RF type 50 mm(PZA050-RF-XX)
  • Muurdoorvoer vereist: - Voor elke gevelbekleding(PZA-WCS-S)
Gratis verzending
Gratis verzending + info
Samen gekocht Meestal
Items: 1
Technisch kenmerken
kenmerken
  • Diameter 50 mm
  • Dimfunctie door PLC-besturing
  • 12 VAC / 2 draden