LED spotlight Duratech Vision Allegro DVA050-WW Warm white light
ref: 04PRLEDVA050WW sku: DVA050-WW
  • LED spotlight
  • Diameter: 50 mm
  • Manufacturer: DVA050-WW Duratech
  • Code: DVA050-WW
  • Illumination: Warm white light 800 lumens
  • Power: 8.5 W
  • Voltage: 12 V AC
  • Includes 2 meters of 2-wire cable and installation kit
  • Need trim:
    - White RF type 50 mm(PZA050-RF-XX)
  • Wall bushing required:
    - For any cladding(PZA-WCS-S)
Free shipping
Free Shipping + info
Bought together Usually
Items: 1
Technical characteristics
characteristics
  • Diameter 50 mm
  • Dimming function by PLC control
  • 12 VAC / 2 wires