Duratech LED-spot Vision Pro DVP-100-RGBW
- LED-spot
- Diameter: 100 mm
- Fabrikant: DVP-100-RGBW Duratech
- Code: DVP-100-RGBW
- Verlichting: 3500 lumen RGB-licht
- Vermogen: 85 W
- Spanning: 12 V AC