Duratech Spot LED Vision Pro DVP-100-RGBW
- Spot LED
- Diamètre : 100 mm
- Fabricant : DVP-100-RGBW Duratech
- Code : DVP-100-RGBW
- Éclairage : 3500 lumens lumière RGB
- Puissance : 85 W
- Tension : 12 V AC