LED Spotlight Duratech Vision Pro DVP-100-RGBW
- LED spotlight
- Diameter: 100 mm
- Manufacturer: DVP-100-RGBW Duratech
- Code: DVP-100-RGBW
- Illumination: RGB light of 3500 lumens
- Power: 85 W
- Voltage: 12 V AC