LED spotlight Duratech Vision Allegro DVA170-WW Warm white light
- LED spotlight
- Diameter: 170 mm
- Manufacturer: DVA170-WW Duratech
- Code: DVA170-WW
- Illumination: Warm white light 5500 lumens
- Power: 50 W
- Voltage: 12 V AC