Duratech LED-spot Vision Pro DVP-050-RGBW
- LED-spot
- Diameter: 50 mm
- Fabrikant: DVP-050-RGBW Duratech
- Code: DVP-050-RGBW
- Verlichting: 1200 lumen RGB licht
- Vermogen: 33 W
- Spanning: 12 V AC