Duratech Spot LED Vision Pro DVP-050-RGBW
- Spot LED
- Diamètre : 50 mm
- Fabricant : DVP-050-RGBW Duratech
- Code : DVP-050-RGBW
- Éclairage : 1200 lumens lumière RGB
- Puissance : 33 W
- Tension : 12 V AC